czech deutsch english nederland
Aktuální nabídka

MIMOŘÁDNÁ  NABÍDKA -  UBYTOVÁNÍ - termín 26.2. - 31.3.2017 - AKČNÍ  CENA ZA osobu a noc 390,- Kč při tří a vícedenním pobytu.

Celá nabídka ZDE >>

free
hit counterdecrease normal increase

Skiareál Lipno

5ti denní
Dvoulůžkový pokoj / 2 osoby
8.150,- Kč

Dvoulůžkové apartmá / 2 osoby
8.850- Kč

Skiareál Lipno na Šumavě je moderní lyžařské středisko, nabízející nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a pro začínající i profesionální lyžaře.
Díky mohutné investici v roce 2008 se můžete těšit na pohodlnou a bezpečnou přepravu bez front na 3 nových čtyřsedačkových lanovkách a 3 pohyblivých kobercích v dětském výukovém hřišti. Prodloužené a až 60 metrů široké sjezdové tratě zaručují kvalitní a bezbečné lyžování. Celková délka sjezdových tratí je 7,3 km.
Pro vyznavače dobrodružství je připraven atraktivní snowpark v délce 600 metrů a večerní lyžování na 1300m dlouhé sjezdovce. 40 sněžných děl garantuje sněhovou jistotu po celou zimu.
Klenotem Skiareálu Lipno je nejmodernější výukové hřiště pro děti na Šumavě, Foxpark. K zakoupenému Skipasu máte zdarma vstup do Foxparku Lipno.
Na bezplatném parkovišti přímo u lanovky naleznete kompletní zázemí pro Vaši dovolenou - 2 alpské restaurace, Apre´s skibary, lyžařskou půjčovnu, školu, skiservis, supermarket.
V těsné blízkosti se nachází centrum města Lipno - kde najdete vodní ráj Aquaworld, bobovou dráha, animační programy a další služby pro volný čas.
Součástí našich pobytů je ubytování s lyžováním na Šumavě, polopenze a skipasy na celý týden s až 40% slevou. Děti do 5 let mají lyžařský areál Lipno za 20,- Kč.
Skipasy obdržíte na recepci pensionu o nic se nestaráte vše vyřídíme za Vás!
Doprava do Skiareálu Lipno je vlastní nebo skibusem (pravidelná zimní linka ČSAD).
Více informací na www.lipnoservis.cz

  
 
ubytovani lipno ubytovani lipno hotel lipno lyovn lipno