czech deutsch english nederland
Aktuální nabídka

MIMOŘÁDNÁ  NABÍDKA -  UBYTOVÁNÍ - termín 26.2. - 31.3.2017 - AKČNÍ  CENA ZA osobu a noc 390,- Kč při tří a vícedenním pobytu.

Celá nabídka ZDE >>

free
hit counterdecrease normal increase

Skiareál Sternstein

Nabízíme zvýhodněné pobytové balíčky

ZIMNÍ SEZONA 2016 - 2017

5 x ubytování, 5 x snídaně, 5 x dvouchodová večeře, rekreační poplatek.

 

Dvoulůžkový pokoj / 2 osoby 8.150,- Kč
Dvoulůžkové apartmá / 2 osoby
8.850,- Kč

Rádi vám podle vašeho přání propočítáme cenu pobytového balíčku i na jinou délku pobytu.

Skiareál Sternstein nabízí SLEVU 1 + 1 celodenní skipas zdarma v průvodci Grenzgenial - sleva je platná celou zimní sezónu ve dnech pondělí - čtvrtek kromě období 24.12.-5.1.2017 a 20.-23.2.2017.

Průvodce Grenzgenial je možno zakoupit u nás (za zvýhodněnou cenu) nebo v informačních centrech na Lipensku.

 

Sternstein je útulné lyžařské středisko s příjemnou rodinnou atmosférou vzdálené jen několik minut jízdy autem od Lipenského jezera a 50 minut z Českých Budějovic. Sternstein se stává čím dál oblíbenějším u českých lyžařů, protože leží hned za hraničním přechodem Vyšší Brod – Studánky ve směru na Bad Leonfelden.

 

Po rozsáhlé modernizaci v roce 2009 se můžete na Sternsteinu těšit na příjemné lyžování pro rodiny s dětmi i sportovnější lyžaře a pohodlnou přepravu na kombinované 8místné kabinkové a 6sedačkové lanovce. Díky sněžným dělům pokrývající všechny sjezdovky a příznivé nadmořské výšce 814 – 1102 m si zde zalyžujete od prosince do konce března.

 


Sjezdovky na Sternsteinu jsou vhodné pro lyžaře a snowboardisty všech věkových kategorií. Zatímco atraktivní sportovní trať Slalomhang prověří Váš lyžařský um, rodiny s dětmi a začátečníci si užijí na sjezdovce Standartabfahrt a téměř 2 km dlouhé a příjemné sjezdovce Schlepplifthang plynule přecházející v rodinnou Familienabfahrt.

 

Na Sternsteinu nezapomínají ani na nejmenší lyžaře. Rodiny s malými dětmi nejvíce ocení prostorné dětské hřiště Království dětí s pohodlným 179 m dlouhým pojízdným kobercem a také krytou 8místnou kabinkovou lanovku kombinovanou se 6dedačkovou lanovkou, která v dolní i horní stanici pro bezpečný nástup a výstup lyžařů zpomaluje. Děti do 6 let v doprovodu rodičů lyžují zdarma.
Přímo u lanovky si můžete pochutnat v restauraci na výborných specialitách a o víkendu zatančit v lyžařské obuvi při typickém après ski. Parkování na Sternsteinu je zdarma a přímo pod lanovkou. V blízkém okolí se nachází pravidelně udržované běžecké stopy.

 


Sjezdové tratě:
1 - Slalomhang: 1550 m - červená
2 - Standartabfahrt: 1600 m - modrá
3 - Schlepplifthang + Familienabfahrt: 1850 m – červená/modrá
4 - Dětský park „Království dětí“ – 179 m dlouhý pojízdný koberec a slalomová dráha se zvířecími figurkami

 

Všechny sjezdovky jsou pokryté moderním zasněžovacím systémem, který garantuje sněhovou jistotu od prosince do konce března!


Aktuální informace ze Sternsteinu v češtině www.sternstein.at

 
ubytovani lipno ubytovani lipno hotel lipno lyovn lipno